Připravte se s námi na změny v občanském zákoníku

 

Od ledna 2014 platí legislativní změny týkající se občanského zákoníku. Tyto změny se promítnou i do pracovního práva. Jedná se o mnoho změn, které by si každý z nás měl osvojit, zejména pak pracovník, který k výkonu svého povolání nezbytně potřebuje znalosti pracovního práva.  

Naše kurzy jsou tedy určeny zejména pro: personalisty, vedoucí pracovníky, jednatele, mzdové a finanční účetní, malé a střední podnikatele, všechny, kdo přicházejí do kontaktu s lidmi, komunikují s úřady, jsou odpovědní za kontroly u zaměstnavatelů a při své práci potřebují přehled o oblasti lidských zdrojů z pohledu vedeních povinných i nadstavbových agend a pracovního práva.

Buďte připraveni a nebuďte překvapeni, až změny nastanou. Osvojte si změny v občanském zákoníku s přednášejícím, který má dlouholeté zkušenosti se školením a dlouholetou právní praxi.

Seminář z pracovního práva a praktické personalistiky je založen na individuálním a aktivním přístupu, ochotě, snaze maximálně pomoci a také schopnosti vysvětlit problematiku každému. Naším cílem je navázat na kurzu osobní kontakt s posluchači, vytvořit z účastníků pracovní skupiny, vtáhnout je do problematiky a řešit jejich konkrétní problémy a přizpůsobovat se jejich potřebám.

Kateřina Černostová, marketing and office assistant ve společnosti BILLANC PARTNERS ČR